Půjčovna

Potřebujete si uklidit zahradu, nebo středně velký pozemek a nechcete aby vás zbytečně bolely ruce? Přijďte si k nám půjčit pár jednoduchých pomocníků, kteří skvěle odvedou těžkou práci za vás. Je to jednoduché, stačí jen zavolat 774 590 048 a zarezervovat si daný stroj. Všechny jsou s vlastním motorem, takže stačí jen nastartovat a můžete se směle vrhnout do práce.

Na větve platí nekompromisní štěpkovač CIP-1200

Zpracování většího množství dřeva, větví a zahradního Kompaktní a komfortní profesionální stroj pro rychlé zpracování odpadu za přijatelné náklady. Štěpka může být využita jako zahradní mulč nebo pro spalování a vytápění.

S náletovým křovím si poradí křovinořez BC2403HEB

Ideální pro sekání náletového křoví, konstrukce stroje snese přejetí přes skryté kameny, pařezy a jiné překážky, na které můžeme při čištění zanedbaných ploch narazit. Silný pohon na obě velká kola. Praktické a bezpečné ovládání.

Spolehlivě odsdraňuje starou trávu a mech VERTIKUTÁTOR PR550

Hrábě nechte doma a přijďte si půjčit výkonného pomocníka.S více než hektarem trávníku si poradí během hodiny. Masivní rotors výkyvnými zušlechtěnými noži dokonale provzdušní travní plochu. Robustní design potěší náročné uživatele.